Czwartek, 29.9.2022
Imieniny: Michalina / Michał / Rafał

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach

Nasza szkoła na stronie Kuratorium Oświaty w Poznaniu „Działanie uznane przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty za Dobrą praktykę’’

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

  W minionym roku szkolnym Pan Robert Gaweł  zatwierdził  dziesięć przykładów dobrych praktyk realizowanych w szkołach na terenie województwa wielkopolskiego.  Do oceny zgłoszonych działań Wielkopolski Kurator Oświaty powołuje zarządzeniem zespół złożony z co najmniej dwóch wizytatorów i wyznaczonego przewodniczącego. Działanie uzyskuje rekomendację zespołu oceniającego w przypadku uzyskania powyżej 80% punktów możliwych do zdobycia. Wielkopolski Kurator Oświaty, uwzględniając stanowisko zespołu oceniającego,  może uznać działanie  edukacyjne za Dobra praktykę lub odstąpić od uznania.

Miło nam poinformować, iż wśród nich są dwie realizowane w naszej szkole. Ich autorką jest Dorota Bukowska.

http://wre.ko.poznan.pl/praktyki/

*Poradnik językowy dla ucznia oraz quizy wiedzy

https://ko.poznan.pl/dobre_praktyki_pliki/2022_poradnik.pdf

 

*Pakiet materiałów dydaktycznych dla nauczyciela polonisty

https://ko.poznan.pl/dobre_praktyki_pliki/2022_pakiet.pdf

Recenzja przesłana na adres e-mailowy szkoły:

,,Dziękuję za przesłanie bardzo ciekawego pakietu scenariuszy zajęć dla polonisty. Materiał ten znacząco wyróżnia się nowatorstwem dydaktycznym na tle innych dobrych praktyk przesyłanych z województwa wielkopolskiego. Chciałbym zapewnić, że doceniamy wkład pracy i nowatorstwo dydaktyczne pani Doroty Bukowskiej.’’

Mateusz Leszkiewicz- specjalista koordynator ds. innowacji w edukacji Wydział Rozwoju Edukacji.

Galeria Zdjęć