Saturday, 18.5.2024
Imieniny: Alicja / Aleksandra / Eryk

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach

Dostępność nauczycieli dla uczniów i rodziców

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Prosimy Państwa, aby wybierając się na spotkanie z nauczycielem, informowali o tym zainteresowaną osobę dwa dni wcześniej, za pośrednictwem e dziennika. Jeśli Państwo nie będą w danym tygodniu korzystać ze spotkania, wówczas nauczyciel zaplanuje dodatkowe spotkanie z uczniami.

Imię i nazwisko nauczyciela 

Termin dyżuru (dzień i godzina) 

Miejsce dyżuru 

Ewa Dudczak 

Czwartek 14.30 

Sala 17 

Halina Więcław 

Wtorek 15.30 - 16.30 

Pokój nauczycieli wf 

Dariusz Więcław  

Wtorek 15.30 - 16.30 

Pokój nauczycieli wf 
Karolina Błaszczyk 

Poniedziałek 15:00 - 15:30    

Środa 15:00 - 15:30    

Sala grupy “Pszczółki” 

Beata Michalska 

Czwartek 14:30 – 15.30 

Pokój nauczycielski 

Izabela Gramont 

Poniedziałek 15-15.30 

Środa 15-15.30 

Sala Sówki 

Agnieszka Machlańska 

Czwartek 14:30 – 15:30 

Gabinet pedagoga 

Urszula Marcinkowska 

Wtorek 14:30- 15:30  

Sala 25 

Aneta Mikołajczyk 

Środa 14:30-15:30 

sala 18 

Beata Gruszka 

Poniedziałek 15.00 - 16.00 

Sala grupy “Biedronki” 

Mariola Cal 

Piątek 15:30-16:30 

Sala Grupy Pszczółki 

Tomasz Głowacki 

Wtorek 14.40-15.40 

Sala 12 

Katarzyna Małecka  

Wtorek 7:00-8:00 

Sala grupy ,,Biedronki’’ 

Helena Jarmosz-Gorlewicz 

Wtorek 13.35-14.35 

 

Anna Sapikowska 

Piątek 14.40 - 15.40 

Sala 14 

Justyna Galbierczyk 

Środa 14.40-15.40 

Sala nr 23 

Joanna Marciniak 

Środa 14:30-15:30 

Sala nr 22 

Agata Pawlaczyk - Wieczorek 

Czwartek 14.30 - 15.30 

Sala nr 21 

Justyna Kierzek - Gawrońska 

Środa 14.30 - 15.30 

Sala 29 

Danuta Woźniak 

Poniedziałek 14.30 - 15.30 

Sala nr 30 

Magdalena Zielezińska - Wypiorczyk  

Poniedziałek 14:40-15:40 

Galeria na Strychu 

Wioleta Kostera 

Czwartek 15:00 – 15:30 

Sala 27 

Dorota Bukowska 

Środa 14:30 – 15:30 

Sala nr 18 

Monika Woźnica 

3 środa miesiąca 14.30-15.30 

Sala 1 

Agnieszka Jaźwiec 

Czwartek 14.30-15.30 

Gabinet dyrektora 

Małgorzata Mąka 

Poniedziałek 15.30-16.30 

Sala nr 24 

Anna Bogdajewicz 

Poniedziałek 14.40 - 15.40 

Biblioteka 

Beata Arshad 

Środa 7.00- 7.30 ; 15.00- 15.30 

Sala nr 7 “Jeżyki” 

Magdalena Pussak-Szewczyk  

Poniedziałek 15:00-15:30 

Wtorek 15:00-15:30 

Sala nr 6 ,,Motylki 

Lucyna Pawlicka 

Środa 15.00-16.00 

Sala grupy Biedronki 

Agnieszka Mocek 

Poniedziałek 15:00-16:00 
Sala Żabki 

Małgorzata Tomczak 

Poniedziałek 14.30 - 15.30 

sala 14

Marcin Cierniak 

Wtorek 16.30 -17.30 

Pokój nauczycieli wf 

Izabela Grabarczyk 

czwartek 14:30 –15:30  

sala numer 1   

Marta Nowicka 

poniedziałek, piątek 7.30-8.00  

sala Żabki 

 

Ewa Kukułka

Środa 15.40 - 16.40 co 2 tydzień

sala 11

Zuzanna Zielińska 

2 i 4  środa miesiąca 16.15-17.15 

  sala 28 

 

Małgorzata Liebert

środa i piątek od 7.00 do 7.30

Ewelina Balcerzak

poniedziałek od 7.00- 8.00

sala Żabki

Galeria Zdjęć