Imieniny: Maria / Marzena / Ryszard

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach

II Gminna Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

24.03 przedszkolaki z terenu Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce rywalizowały podczas olimpiady sportowej. Gospodarzami imprezy była Szkoła Podstawowa im. Polskich  Noblistów w Nowych Skalmierzycach. Zawody poprzedziła część artystyczna w wykonaniu starszaków naszego przedszkola oraz solidna rozgrzewka. W kategorii dzieci w wieku 4-5 lat laureatami zostały przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej im. bł. ks. J. N. Chrzana w  Gostyczynie, 2 miejsce dla Przedszkola ,, Jarzębinka" z Nowych Skalmierzyc, 3 miejsce przypadło,, Noblistom",  a 4 miejsce zajęły dzieci z Przedszkola w Ociążu.  W kategorii 6 – latków najlepiej wypadły dzieci z przedszkola z Przedszkola w Gostyczynie, drugie miejsce zajęli gospodarze imprezy, 3 miejsce dla Przedszkola Nr 2 ,,Pod Kasztanami" w Nowych Skalmierzycach ,4 miejsce wywalczyły dzieci z Przedszkola w Ociążu,  a 5 miejsce przypadło reprezentacji z Przedszkola ,,Jarzębinka" . Rywalizacja w obu grupach wiekowych była tak zacięta, że o zwycięstwie musiała zadecydować dogrywka.

Każda drużyna została nagrodzona pucharami, medalami,  które wręczyła Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów Agnieszka Jaźwiec. Nie zabrakło również słodkich upominków.

Dziękujemy zespołom za wspaniałą zabawę i rywalizację fair play.