Środa, 31.5.2023
Imieniny: Aniela / Feliks / Kamila

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach

Dzień kariery w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

 28 marca 2023 r., po przerwie spowodowanej pandemią , po raz kolejny odbył się w naszej szkole „Dzień kariery”. Jest to spotkanie uczniów klas ósmych z przedstawicielami różnych zawodów, podczas którego maja możliwość poznania ścieżki kariery wybranej profesji oraz mocnych i słaby stron wykonywanej pracy. Tym razem gościliśmy  : lekarza, prawnika, informatyka, cukiernika, architekta, mechanika, kosmetyczkę oraz psychologa. Prelegenci, którzy przyjęli nasze zaproszenie, to m.in. absolwenci Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach, rodzice naszych obecnych uczniów oraz osoby, które poświęciły swój czas, aby pomóc uczniom dokonać trafnego wyboru dalszej nauki.  W spotkaniu uczestniczyli ósmoklasiści naszej szkoły, Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach oraz Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kotowiecku.

 Serdecznie dziękujemy prelegentom: pani Agnieszce Karolewskiej, pani Karolinie Jaś, panu Dariuszowi Kupajskiemu, panu Jarosławowi Łuczakowi, panu Michałowi Olejnickiemu, panu Łukaszowi Armanowskiemu, pani Monice Pawlaczyk, pani Natalii Szulc oraz pani Agnieszce Kalisz –Binek.

 

                                                                                                                          Agnieszka Machlańska

Galeria Zdjęć