Saturday, 24.8.2019
Imieniny: Bartłomiej / Jerzy / Michalina

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach

Wzorowi Uczniowie

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

 

Kryteria przyznawania odznak Złotego Absolwenta
„Złoty Absolwent” powinien spełniać wszystkie

poniższe warunki:

1.Uczeń otrzymuje świadectwo z wyróżnieniem i oceną wzorową zachowania przez trzy lata nauki w gimnazjum.

2.Średnia ocen na I półrocze III klasy 4,8 i co najmniej bardzo dobra ocena zachowania.

3.Uczeń angażuje się w pracę samorządu klasowego lub szkolnego, bierze czynny udział w uroczystościach szkolnych, uczestniczy w realizacji projektów edukacyjnych.

4.Uczeń bierze systematycznie udział w konkursach szkolnych i jest ich laureatem.

5.Uczeń reprezentuje szkołę w konkursach na szczeblu rejonu, powiatu lub województwa.

Za udział w tych konkursach uczeń otrzymuje kolejno punkty:

-za konkursy wojewódzkie 5 pkt

-za konkursy rejonowe lub powiatowe 4 pkt

-a konkursy recytatorskie, projekty oraz prace pisemne wysyłane na konkurs 3 pkt

Za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych (dyscypliny indywidualne)

-na szczeblu województwa 5pkt

-na szczeblu powiatu lub rejonu 4 pkt

-za zawody drużynowe 5 pkt (liczone 1 raz)

Aby otrzymać odznakę uczeń powinien mieć minimum 15 pkt.

Punkty za osiągnięcia sportowe stanowią max 30% całości punktów uzyskanych w pkt 5.


Laureaci złotej odznaki absolwenta
Absolwenci gimnazjum- laureaci

ZŁOTEJ ODZNAKI ABSOLWENTA

Rocznik 1999/2002

  • Justyna Karolak
  • Natalia Podymska
  • Weronika Wawrzyniak
  • Magdalena Bartosik
  • Laura Stasiak
  • Monika Chlasta
  • Marcin Cempel
  • Karolina Urbaniak
  • Agnieszka Galewska
  • Magdalena Pawlak
  • Natalia Nowacka
  • Magdalena Michaś
  • Bożena Ziemniak

Rocznik 2000/2003

  • Tomasz Kurzajewski
  • Marcin Gmerek
  • Małgorzata Walendowska
  • Karolina Ławniczak
  • Ewelina Spaleniak
  • Jolanta Osiewała
  • Łukasz Michaś
  • Adam Nowicki

Rocznik 2001/2004

  • Robert Basiński
  • Grzegorz Cieślak
  • Magdalena Korn
  • Patrycja Ziemniak
  • Izabele Fedfebel
  • Martyna Sójka
  • Magdalena Szymczak

Rocznik 2002/2005

  • Angelika Trzęsała
  • Karolina Galusik
  • Justyna Gaszczyńska
  • Lidia Wojcieszak
  • Wojciech Stasiak
  • Agnieszka Ziemniak

Rocznik 2003/2006

  • Kamil Kozłowski
  • Małgorzata Kurzajewska
  • Dominika Koniarek
  • Kornelia Niemiec
  • Marta Gałach
  • Małgorzata Pietrzak
  • Małgorzata Łusiak
  • Joanna Płomińska

Rocznik 2004/2007

  • Anna Trzęsala
  • Magdalena Stasiczak
  • Monika Ratajczyk
  • Aleksandra Górska
  • Sylwia Urbaniak
  • Aleksandra Nowicka
  • Olga Wawrzyniak

 

Rocznik 2005/2008

  • Katarzyna Wawrzyniak
  • Hanna Ławniczak
  • Krystian Kubiak
  • Patryk Rajca
  • Paulina Wielanek
  • Martyna Grabarz
  • Marta Puchalska
  • Martyna Mariańska
  • Sylwia Grzęda

Rocznik 2006/2009

  • Małgorzata Sochacka
  • Martyna Michalak
  • Daniel Mencel
  • Maja Pusak
  • Paweł Kempiński
  • Karolina Skraburska
  • Natalia Woźniak

Rocznik 2007/2010

  • Izabela Karbowksa
  • Partycja Kurzawska
  • Klaudia Koniarek
  • Marta Witczak
  • Karolina Marcinia

Rocznik 2008/2011

  • Monika Bukowska
  • Karol Nowacki
  • Anna Korach
  • Zuzanna Sobczyk
  • Michał Wesołowski

 

Rocznik 2009/2012

  • Bartłomiej Grabarz
  • Aneta Chałupnik
  • Kamila Ludwiczak
  • Angelika Kraszewska
  • Magdalena Nowicka
  • Katarzyna Michalak
  • Ewa Kaźmierczak
  • Weronika Machelak

 

Rocznik 2010/2013

  • Aleksandra Bodylska
  • Iga Grabarczyk
  • Wiktoria Ogrodowicz
  • Maria Sobczyk

 

 Rocznik 2011/2014

  • Żaklina Biernat
  • Mateusz Grabarczyk
  • Klaudia Kąkol
  • Aleksandra Kukułka
  • Wiktoria Kościelak
  • Sara Stawicka
  • Rafał Worsztynowicz

Rocznik 2012/2015

  • Aleksandra Nowak
  • Katarzyna Karbowska
  • Patryk Drzewiecki
  • Maria Chenczke
  • Karolina Chwiłkowska
  • Arkadiusz Grzęda
  • Oliwia Wachna
  • Natalia Strzyż
  • Bartosz Fabiszczak

 

Rocznik 2013/2016

  • Jan Olejniczak,
  • Dawid Okoniewski,
  • Nikodem Wojdziak
  • Marcin Adamski,
  • Szymon Kubiak

 

Rocznik 2016/2017

  • Aleksandra Machlańska
  • Sandra Guźniczak
  • Sara Tułaza

  • Sara Miądowicz
  • Julia Mroczkowska
  • Paulina Kosowska
  • Agata Florczak
  • Nikola Rybarczyk
  • Kinga Budzik
  • Wiktor Orzechowski

Rocznik 2017/2018

  • Zofia Kucharska
  • Piotr Machlański
  • Klaudia Chwiłkowska
  • Gabriela Jabłońska
  • Marta Matyskiewicz
  • Daria Praczyńska
  • Szymon Krzywda
  • Amelia Skowrońska
  • Marcelina Wdowczyk

 

Rocznik 2018/2019

  • Zofia Jaźwiec
  • Stanisław Jaskólski
  • Magdalena Nowacka
  • Weronika Kąkol
  • Michalina Przybyła

 Klasa VIII SP

  • Oliwia Klar
  • Wiktoria Jarosik

Złoty Sportowiec 

Gimnazjum

  • Mikołaj Budzik
  • Patryk Wysocki

VIII KLASA

  • Natalia Świderska
  • Marek Adamski

 

Galeria Zdjęć