Saturday, 24.8.2019
Imieniny: Bartłomiej / Jerzy / Michalina

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach

Zajęcia dodatkowe dla uczniów

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin realizacji

Uczestnicy

1

Agnieszka Jaźwiec

 

Koło historyczne

wtorek 14:20 do 15:25

Kl. V

2

Agnieszka Jaźwiec

 

Koło historyczne

Wtorek 8:00 do 8:45

Kl. VII

3

Agnieszka Jaźwiec

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Środa 8:00 do 8:45

Kl. Vb i VIIIA

4

Magdalena Zielezińska-Wypiorczyk

Koło plastyczne

Czwartek 8:00 do 8:45

zainteresowani uczniowie kl. III

5

Magdalena Zielezińska-Wypiorczyk

Koło plastyczne

Poniedziałek 13:30 do17:00

zainteresowani uczniowie

6

Magdalena Zielezińska-Wypiorczyk

Koło plastyczne

środa  od 11:30 do13:30

zainteresowani uczniowie

7

Aneta Mikołajczyk

 

Koło teatralne

Poniedziałek 13:45 do 14:30

Kl. V

8

Aneta Mikołajczyk

Koło teatralne

Poniedziałek 13:45 do 14:30

Kl. Gimnazjalne i kl. VII i VIII

9

Aneta Mikołajczyk

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Wtorek 13:45 do 14:30

chętni uczniowie

10

Aneta Mikołajczyk

Praca z uczniem zdolnym

Piątek 7:00 do 7:45

Zainteresowani uczniowie

11

Iwona Liebert

Zajęcia z biologii

Piątek 7:00 do 7:45

Zainteresowani uczniowie

12

Iwona Liebert

Zajęcia z biologii „Ciekawi świata”

Poniedziałek od 8:00 do 8:45

                   od 13:45 do 14:30

Zainteresowani uczniowie

13

Justyna Kierzek Gawrońska

Chór

wtorek 14:20 do 16:00

Kl. VII, VIII i gimnazjalne

14

Justyna Kierzek Gawrońska

 

Chór

Środa od 13:30 do15:00

Kl. IV i V

15

Justyna Kierzek Gawrońska

Zespół wokalno-instrumentalny

Piątek 12:45 do 15:45

Zainteresowani uczniowie

16

Justyna Kierzek Gawrońska

 

Zajęcia muzyczne

Wtorek12:45 do 13:30

Kl. I, II

17

Karolina Malchrzyck

Koło rękodzieła

Piątek 13:30

Zainteresowani uczniowie

18

Małgorzata Mąka

 

Koło gier planszowych i logicznych

Piątek 11:50 do 12:35

Ucznowie kl. I i II

19

Danuta Woźniak

 

Koło czytelnicze

Środa od 11:50 do12:35

Kl. Ib

20

Danuta Woźniak

 

Zajęcia artystyczne

Poniedziałek 11:45 do 12:30

 

21

Anna Bogdajewicz

Zajęcia kształtujące kompetencje językowe z j. niemieckiego

Poniedziałek 13:45 do 14:30

Klasy gimnazjalne i V

22

Urszula Marcinkowska

Zajęcia kształtujące kompetencje językowe z j. niemieckiego

Środa od 14:30

Klasy gimnazjalne i VIII

23

Izabela Grabarczyk-Kisiela

Zajęcia kształtujące kompetencje językowe z j. angielski

Środa od 14:30

Klasy gimnazjalne i VIII

32

Małgorzata Mąka

 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Czwartek 12:50 do 13:35

Kl. IIa

33

Małgorzata Mąka

Koło „więcej wiem, więcej potrafię”

Poniedziałek 12:50 do 13:25

Zainteresowani uczniowie kl I i II

34

Ewa Kukułka

Klub młodego odkrywcy

Środa 13:25 do 14:30

Zainteresowani uczniowie

35

Ewa Kukułka

Koło geograficzne

Czwartek 14:35 do 15:20

Zainteresowani uczniowie

36

Joanna Walczak

Zajęcia kształtujące kompetencje językowe z j. angielski

Piątek 14:30 do 15:30

Kl. III gimnazjum

37

Joanna Walczak

Zajęcia kształtujące kompetencje językowe z j. angielski

Poniedziałek  13:45 do 14:30

Kl. VIII

38

Małgorzata Tomczak

Koło matematyczne

Piątek 12:50 do 13:35

Zainteresowani uczniowie

39

Małgorzata Tomczak

Koło matematyczne

Wtorek 8:00 do 8:45

Zainteresowani uczniowie

40

Bożena Wojciechowska

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki

Wtorek 8:00 do 8:45

Kl. VIIIa i VIIIb

41

Bożena Wojciechowska

Zajęcia dodatkowe z matematyki

Wtorek 13:45 do 14:30

Zainteresowani uczniowie

42

Bożena Wojciechowska

Zajęcia dodatkowe z matematyki

Czwartek 13:45 do 14:30

Zainteresowani uczniowie

43

Agata Pawlaczyk-Wieczorek

Praca z uczniem zdolnym

Wtorek 13:45 do 14:30

Kl. IVb, VIIIb i VIIIa, IIIc gimnazjum

44

Agata Pawlaczyk-Wieczorek

Zajęcia uzupełniające

Czwartek 13:45 do 14:30

Kl. IVb, VIIIb i VIIIa, IIIc gimnazjum

45

Izabela Szczepaniak

Koło krajoznawczo-turystyczne

 

Zainteresowani uczniowie

46

Ewa Dudczak

Zajęcia kształtujące kompetencje językowe z j. angielski

Poniedziałek 13:45 do 14:30

Klasy gimnazjalne

47

Beata Michalska

Koło kulinarne

Wtorek 15:30 do 16:30

Zainteresowani uczniowie

48

Beata Michalska

Wolontariat

Czwartek 13:45 do 14:30

Zainteresowani uczniowie

49

Tomasz Głowacki

 

Zajęcia z Robotyki i programowania

Środa od 13:35 do 15:30

Zainteresowani uczniowie

50

Marcin Cierniak

Piłka siatkowa

Wtorek 15:30

Zainteresowani uczniowie

51

Marcin Cierniak

Piłka siatkowa

Czwartek 16:30

Zainteresowani uczniowie

52

Dariusz Więcłąw

Badminton

Czwartek 15:30 do 17:00

Zainteresowani uczniowie

53

Elżbieta Kudła

Koło kulinarne

Środa od 15:30

Zainteresowani uczniowie

54

Paweł Sobański

Koło „Nobliści odkrywcami”

Czwartek 13:40 do 15:25

Zainteresowani uczniowie

55

Paweł Sobański

 

Koło „Młodzi empirycy”

Środa 13:40 do 15:25

Kl. I, II i IV

56

Paweł Sobański

Zajęcia z uczniem zdolnym

Wtorek 13:40 do 15:25

Zainteresowani uczniowie

57

Paweł Sobański

Koło astronomiczne

Raz w miesiącu

Zainteresowani uczniowie

58

Paweł Sobański

Koło witrażowe

Od listopada co dwa tygodnie w środę 13:40 do 15:25

Zainteresowani uczniowie

59

Halina Więcław

Koło taneczne

Poniedziałek 15:30 do 16:30

Kl. VIII i VII

60

Halina Więcław

Gry i zabawy

Wtorek 14:40 do 15:25

Kl. IV i V

61

Halina Więcław

Gimnastyka korekcyjna

Poniedziałek od 11:50 do 12:35

wybrani uczniowie

62

Marcin Cierniak

Gry zabawy sportowe

Poniedziałek od 11:50 do 12:35

Klasy I

63

Dorota Bukowska

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Poniedziałek 11:50 do 12:35

 Uczniowie klas Ia i Ib objęci pomocą psychologiczno-pedagogiczną

64

Dorota Bukowska

Terapia pedagogiczna

Poniedziałek 13:45 do 14:30

Uczniowie klas gimnazjalnych objęci pomocą psychologiczno-pedagogiczną

65

Dorota Bukowska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Środa od 13:45 do14:30

Zainteresowani uczniowie SP

66

Dorota Bukowska

 

 

Terapia pedagogiczna

Czwartek 14:40 do 15:15

Uczniowie klas VII i VIII objęci pomocą psychologiczno-pedagogiczną

67

Dorota Bukowska

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Piątek 11:50 do 12:35

 Uczniowie klasy II objęci pomocą psychologiczno-pedagogiczną

29

Dorota Bukowska

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Piątek 12:50 do 13:35

 

Piątek 13:45 do 14:30

 Uczniowie klasy IVa i klas V objęci pomocą psychologiczno-pedagogiczną

Uczniowie klasy IVb objęci pomocą psychologiczno-pedagogiczną

30

Dorota Bukowska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Piątek 14:40 do 15:25

Zainteresowani uczniowie oddziałów gimnazjalnych

31

Dorota  Bukowska

Koło polonistyczne

Poniedziałek 14:40 do 15:25

Zainteresowani uczniowie

Galeria Zdjęć