Saturday, 4.4.2020
Imieniny: Ambroży / Izodor / Wacława

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach

Szanowni Państwo!
W celu zapewnienia uczniom i rodzicom pomocy psychologiczno – pedagogicznej, proponujemy Państwu pomoc i służymy wsparciem. Jeżeli mają Państwo potrzebę rozmowy lub konsultacji prosimy o kontakt poprzez dziennik elektroniczny. Uzgodnimy wtedy termin i sposób komunikacji, tak by Państwu odpowiadał.

INFORMUJĘ, IŻ 30.03.2020r. ZOSTANIE OPUBLIKOWANA NA DRZWIACH WEJSCIOWYCH SZKOŁY LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWNAYCH DO KLASY

 I SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. POLSKICH NOBLISTÓW W NOWYCH SKALMIERZYCACH.

W TERMINIE OD 31 MARCA 2020 R. DO 07 KWIETNIA 2020 DO GODZ. 15.00 OBOWIĄZKIEM RODZICA DZIECKA ZAKWALIFIKOWANEGO DO KLASY I JEST POTWIERDZENIE WOLI ZAPISU DZIECKA ( DRUK DO POBRANIA ZE SZKOLNEJ STRONY) .

Stwarzanie dzieciom właściwych warunków do nauki w warunkach domowych ściśle wiąże się z dbałością o higienę pracy umysłowej. Warto wspomnieć o kilku ważnych kwestiach ułatwiających dzieciom efektywną naukę:

  1. Stan psychofizyczny dziecka

Szanowni Państwo.

   W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na terenie naszego kraju, szkoła pozostaje zamknięta do 13 kwietnia włącznie.  W związku z powyższym, podania o przyjęcie dziecka do 1 klasy prosimy wrzucać do skrzynki podawczej znajdującej się przy wejściu do szkoły.

  6 marca br.   uczniowie naszej szkoły wzięli  udział w V Powiatowym Przeglądzie Słowa pod hasłem ,,Młodość sądzi, starość rozgrzesza’’ zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Przygodzicach. I tym razem wrócili z licznymi nagrodami.

W kategorii I - wiersz własny:

 I miejsce- Nela Jurek z klasy Vb,

II miejsce Iga Ciupka z klasy VIa,

Wyróżnienia: Marcelina Kwiatkowska oraz Michalina Budzik.

Strony

Galeria Zdjęć