Piątek, 18.10.2019
Imieniny: Hanna / Julian / Łukasz

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach

Osiągnięcia sportowe

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Rok szkolny 2017/2018

W pierwszym półroczu uczniowie naszej szkoły startowali w następujących zawodach:

Gminne Sztafetowe biegi przełajowe -  drużyna dziewcząt zajęła II miejsce.
Gminne Sztafetowe biegi przełajowe – drużyna chłopców zajęła II miejsce.
Halowa Piłka Nożna – drużyna chłopców zajęła II miejsce w finale gminnym.
Badminton dziewcząt i chłopców- w finale gminnym I miejsce, w finale powiatu

I miejsce i w finale rejonu IV miejsce zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców.

Tenis stołowy – reprezentacja chłopców w finale gminy zajęła II miejsce
Siatkówka – zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców zajęła II miejsce w turnieju gminnym.


Rok szkolny 2016/2017

- Sztafetowe Biegi Przełajowe na szczeblu powiatowym  IV miejsce

-  Badminton na szczeblu gminnym dz I miejsce

-  Badminton na szczeblu rejonowym dz V – VIII  miejsce

- Tenis Stołowy na szczeblu gminnym II i III miejsce

-  Drużynowe Zawody Szachowe na szczeblu powiatowym II miejsce

- Drużynowe Zawody Szachowe na szczeblu wojewódzkim IXX miejsce

- Piłka Siatkowa dziewczęta na szczeblu gminnym II miejsce

- Piłka Siatkowa chłopcy na szczeblu gminnym II miejsce

- Halowa Piłka Nożna na szczeblu gminnym II miejsce

- Piłka koszykowa chłopcy na szczeblu powiatowym II miejsce

- Piłka koszykowa dziewczęta na szczeblu powiatowym IV miejsce


Rok szkolny 2015/2016

- Sztafetowe Biegi Przełajowe na szczeblu gminnym dziewczęta II miejsce

- Sztafetowe Biegi Przełajowe na szczeblu powiatowym chłopcy VI miejsce

- Indywidualne Biegi Przełajowe na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim 93miejsce/180 Karolina Sipka-Dutkowska, 19miejsce/189 Michał Biernacik

- Piłka Koszykowa chłopcy na szczeblu powiatowym III miejsce

- Piłka Siatkowa dziewczęta na szczeblu gminnym II miejsce

- Piłka Siatkowa chłopcy na szczeblu powiatowym IV miejsce

- Piłka nożna chłopcy na szczeblu powiatowym VI miejsce

- Badminton na szczeblu gminnym dz I miejsce chł I miejsce, powiatowym chł I miejsce dz II miejsce i rejonowym dziewczyny i chłopcy V miejsce

- Tenis Stołowy na szczeblu gminnym II i III miejsce

Uzyskanie tytułu WF z Klasą  - III edycja


Rok szkolny 2014/2015

- Sztafetowe Biegi Przełajowe na szczeblu gminnym dziewczęta II miejsce

- Sztafetowe Biegi Przełajowe na szczeblu gminnym chłopcy II miejsce

- Indywidualne Biegi Przełajowe na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim

48 miejsce Klaudia Twardowska i 49 miejsce Sylwia Kaczmarek

- Piłka Siatkowa dziewczęta na szczeblu gminnym II miejsce

- Piłka Siatkowa chłopcy na szczeblu powiatowym IV miejsce

- Badminton na szczeblu gminnym dz I miejsce chł I miejsce, powiatowym chł I miejsce dz II miejsce i rejonowym dziewczyny i chłopcy V miejsce

- Tenis Stołowy na szczeblu powiatowym chłopcy VII miejsce

Uzyskanie tytułu WF z Klasą  - II edycja


Rok szkolny 2013/2014

- Sztafetowe Biegi Przełajowe na szczeblu powiatowym dziewczęta III miejsce

- Sztafetowe Biegi Przełajowe na szczeblu gminnym chłopcy II miejsce

- Indywidualne Biegi Przełajowe na szczeblu gminnym, powiatowym 6 miejsce Klaudia Twardowska i 4 miejsce Sylwia Kaczmarek

- Piłka Siatkowa dziewczęta na szczeblu powiatowym V miejsce

- Piłka Siatkowa chłopcy na szczeblu gminnym II miejsce

- Badminton na szczeblu gminnym dz I miejsce chł I miejsce, powiatowym chł I miejsce dz II miejsce i rejonowym dziewczyny i chłopcy V miejsce

- Tenis Stołowy na szczeblu powiatowym chłopcy IV miejsce, dziewczyny V miejsce

Uzyskanie tytuł SZKOŁA W RUCHU

Uzyskanie tytułu WF z Klasą  - I edycja

 

Galeria Zdjęć