Wtorek, 22.9.2020
Imieniny: Maurycy / Ignacy / Tomasz

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach

Na Gminnym Kiermaszu Świątecznym

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

  Uczniów naszej szkoły nie zabrakło również podczas Gminnego Kiermaszu Świątecznego zorganizowanego  pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce. Wydarzenie połączone  z tzw. ,,Gwiazdką w mieście’’ odbyło się 15 grudnia br. w murach  Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich przy ul. Okólnej. W programie o tematyce bożonarodzeniowej wystąpili uczniowie klasy  VIII: Dominika Myzia,  Małgorzata Rybak, Wiktoria Choniawko,  Laura Sobczak oraz Kacper Szczepaniak wraz z wychowawcą klasy.  Na uroczystości nie zabrakło także naszych przedszkolaków. Utwory muzyczne zaprezentowały: Laura Będzieszek z grupy ,,Misiaczki’’ przygotowana przez panią Martę Nowicką oraz Anastazja Przybyłka reprezentująca ,,Promyczki’’, która wykonała piosenkę przygotowaną pod kierunkiem  pani Izabeli Gramont.

Dorota Bukowska

Galeria Zdjęć