Saturday, 4.4.2020
Imieniny: Ambroży / Izodor / Wacława

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach

KOMUNIKAT w sprawie naboru do oddziału przedszkolnego oraz klas pierwszych SP

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Szanowni Państwo.

   W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na terenie naszego kraju, szkoła pozostaje zamknięta do 13 kwietnia włącznie.  W związku z powyższym, podania o przyjęcie dziecka do 1 klasy prosimy wrzucać do skrzynki podawczej znajdującej się przy wejściu do szkoły.

   Jednocześnie informujemy rodziców dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach, że od 23 do 30 marca 2020 r do godziny 15.00, obowiązkiem rodzica dziecka przyjętego jest potwierdzenie woli zapisu do przedszkola. Można to uczynić pisemnie ( załącznik w podaniu o przyjęcie do przedszkola), informację należy wrzucić do skrzynki podawczej znajdującej się na budynku szkoły przy wejściu lub mailowo wysyłając wiadomość na adres spnoweskalmierzyce@onet.pl ( w treści podając imię i nazwisko dziecka oraz pesel). Za utrudnienia przepraszamy.

INFORMUJĘ, IŻ W DNIU DZISIEJSZYM PO ZALOGOWANIU SIĘ DO SYTEMU NABORU: www.noweskalmierzyce.przedszkola.vnabor.pl

 MOGĄ PAŃSTWO SPRAWDZIĆ WYNIKI REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA. JEDNOCZEŚNIE W SZKOLE NA DRZWIACH WEJŚCIOWYCH ZOSTAŁA UMIESZCZONA LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. POLSKICH NOBLISTÓW W NOWYCH SKALMERZYCACH W ROKU SZKOLNYM 2020/2021.

Z POWAŻANIEM

AGNIESZKA JAŹWIEC - DYREKTOR SZKOŁY

Załącznik: 

Galeria Zdjęć