Wtorek, 2.6.2020
Imieniny: Piotr / Marianna / Marzena

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach

57 Bieg Republiki Ostrowskiej z udziałem naszych uczniów

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

  20 października odbył się 57 bieg Republiki Ostrowskiej. Aż 38 uczniów z naszej szkoły wzięło udział. Przyjechali też  rodzice, aby dopingować swoje pociechy. Biegacze dali z siebie wszystko, aby zająć jak najwyższe miejsce. Dokładne wyniki będą zamieszczone na stronie urzędu, ale już wiemy że zdobyliśmy dwa 4 miejsca i jedno 6. Wszyscy ukończyli bieg i otrzymali pamiątkowy medal.

  Startowali: Martyna Balcerzak, Iga Ciupka,  Amelia Herbik, Natalia Litwa, Sandra Malinowska, Katarzyna Mendera, Oliwia Michaś, Dominika Naglik, Igor Nowak, Stanisław Krawczyk, Dawid Szwejkowski, Miłosz Bukwa,  Dawid Galewski, Dawid Perz,  Jan Raniś, Maciej Walotka, Nela Jurek, Marta Jurga, Marcelina Kwiatkowska, Nikola Malinowska, Hanna Zawidzka, Bartosz Błaszczak, Bartłomiej Jezierski, Hubert Krępczyński, Igor Kuźniacki, Dawid Naglik, Patryk Niemiec, Kinga Sobczak, Gabriela Stilter, Dominik Brzeziński, Mateusz Dominiak, Krzysztof Grzegorek, Mikołaj Książek, Mateusz Pawlak, Jakub Perz, Ksawery Świderski, Michał Wieczorek i najmłodsza uczestniczka Jagoda Stilter. Bardzo nas cieszy, że tylu uczniów zaangażowało się w bieganie i że rodzice byli z nimi.

  Jest to doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu wolnego. Uczniów dopingowali Halina Więcław, Marcin Cierniak i Dariusz Więcław, a przede Pani dyrektor Agnieszka Jaźwiec.

Galeria Zdjęć